Wszystkie Produkty

 • Filtruj:
 • Wszystkie
 • Duety
 • Budynie
 • Kisiele
 • Kaszki i ryże
Słodka Chwila Kisiel truskawka poziomka

  Bardzo popularne i lubiane smaki, teraz dostępne w nowym Kisielu Słodka Chwila. Ten duet smaków przypadnie do gustu fanom prawdziwie owocowych przyjemności!

Słodka Chwila Kisiel jagodowy

  Pyszny, owocowy kisiel o nietypowym kolorze - niebieski jak spodenki Minionków, Kisiel o smaku jagodowym Słodka Chwila. Kolor pochodzi z natury – z ekstraktu ze spiruliny oraz soku z jagód. Ta przekąska zapewni Ci chwilę radości. Razem fajniej – z Minionkami!

Słodka Chwila Kisiel bananowy

  Specjalnie dla miłośników bananów stworzyliśmy nowy smak Słodkiej Chwili: bananowy kisiel. Ta owocowa, słodka przekąska zapewni Tobie i Twoim bliskim chwilę przyjemności. Razem fajniej - z Minionkami!

Słodka Chwila Kaszka malinowa

  Bardzo popularny i lubiany smak, teraz dostępny w nowej Kaszce Słodka Chwila. Ekstra gładka konsystencja, owocowy, przyjemny smak i pożywny skład przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

Słodka Chwila Kaszka bananowa

  Smak bananowy, który pokochały nie tylko Minionki, ale również dzieci. Wyjątkowo gładka konsystencja i pożywny skład, dzięki zawartości błonnika sprawiają, że jest to doskonały wybór na drugie śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia.

kaszka manna czekoladowa

  Pyszna i delikatna Kaszka Manna czekoladowa z belgijską czekoladą podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. To pożywna przekąska o delikatnej konsystencji, która przywołuje smaki dzieciństwa. Jest świetną propozycją na drugie śniadanie, ale również na podwieczorek czy deser. Stanowi źródło błonnika. Z pewnością zasmakuje również dzieciom.

kaszka manna z owocami leśnymi

  Kaszka z owocami leśnymi to połączenie słodkiego smaku przełamanego delikatnie kwaśną nutą malin i jagód. To pożywna przekąska o delikatnej konsystencji, która przywołuje smaki dzieciństwa. Jest świetną propozycją na drugie śniadanie, ale również na podwieczorek czy deser. Stanowi źródło błonnika.

Budyń o smaku słonego karmelu

  Budyń o smaku słonego karmelu z solą morską to pyszny, kremowy deser. Słodki smak karmelu idealnie przełamuje odrobina soli morskiej. To połączenie zyskało już liczne grono fanów.

duet kisiel wiśniowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu wiśniowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel truskawkowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu truskawkowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel żurawinowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu żurawinowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel poziomkowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu poziomkowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel owoce leśne z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu owoce leśne Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel malinowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu malinowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel jabłko cynamon

  Masz ochotę na intrygujące połączenie smakowe? Spróbuj aromatyczny Duet pieczone jabłko-cynamon z witaminą C i spraw sobie chwilę relaksu.

duet malina-miód

  Masz ochotę na wyjątkowo otulające połączenie smakowe? Sięgnij po aromatyczny Duet malina-miód z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel truskawka kiwi

  Masz ochotę na coś soczyście owocowego? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET truskawka-kiwi z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel jabłko gruszka

  Masz ochotę na coś soczyście owocowego? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET jabłko-gruszka z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel żurawina malina

  Poczuj smak dojrzałych w słońcu owoców! Wypróbuj idealnie zgrany owocowy DUET malina-żurawina z witaminą C i i oderwij się na chwilę od rzeczywistości.

duet kisiel anans mango

  Spróbuj połączenia egzotycznych owoców. Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET mango-ananas z witaminą C, który urozmaici Twój dzień.

kisiel wiśniowy

  Masz ochotę na owocową lekką, przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel wiśniowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel truskawkowy

  Masz ochotę na owocową, lekką,  przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel truskawkowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel malinowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel malinowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

duet kisiel morela

  Masz ochotę na owocową lekką, przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel morelowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel cytrynowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel cytrynowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel jabłkowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel jabłkowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

budyń czekolada

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń czekoladowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku czekolady i zniknąć na chwilę dla świata. Ten produkt zawiera belgijską czekoladę.

budyń śmietankowy

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń śmietankowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku śmietanki i zniknąć na chwilę dla świata. Ten produkt jest z polską śmietanką.

budyń waniliowy

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń waniliowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku wanilii i zniknąć na chwilę dla świata. Ten produkt jest z ekstraktem wanilii.

kaszka manna z truskawkami

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwilę stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna truskawkowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji z kawałkami truskawek na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Ten produkt jest źródłem błonnika.

kaszka manna z malinami

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwile stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna malinowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji z kawałkami malin na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Ten produkt jest źródłem błonnika.

kaszka manna waniliowa

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwilę stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna waniliowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Ten produkt jest źródłem błonnika.

mleczyn ryż jabłoko i cynamon

  Czy lubisz przekąsić coś niewielkiego w ciągu dnia? Słodka Chwila oferuje Ci pyszny i sycący Mleczny Ryż w ulubionych kombinacjach smakowych. Możesz wybrać klasyczny słodki smak wanilii albo ryż z kawałkami jabłek i cynamonem. Pozwól sobie na słodką przyjemność! Ten produkt jest źródłem błonnika.

mleczyn ryz waniliowy

  Czy lubisz przekąsić coś niewielkiego w ciągu dnia? Słodka Chwila oferuje Ci pyszny i sycący Mleczny Ryż w ulubionych kombinacjach smakowych. Możesz wybrać klasyczny słodki smak wanilii albo ryż z kawałkami jabłek i cynamonem. Pozwól sobie na słodką przyjemność! Nasze ryże są źródłem błonnika. Ten produkt jest źródłem błonnika.

ikona strzałka w góre