Wszystkie Produkty

Filtruj:
 • Wszystkie
 • Duety
 • Budynie
 • Kisiele
 • Kaszki i ryże
 • Puddingi
 • Bezglutenowe
kaszka manna z truskawkami

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwilę stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna truskawkowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji z kawałkami truskawek na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Ten produkt jest źródłem błonnika.

kaszka manna z malinami

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwile stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna malinowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji z kawałkami malin na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Ten produkt jest źródłem błonnika.

kaszka manna waniliowa

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwilę stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna waniliowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Ten produkt jest źródłem błonnika.

mleczyn ryż jabłoko i cynamon

  Czy lubisz przekąsić coś niewielkiego w ciągu dnia? Słodka Chwila oferuje Ci pyszny i sycący Mleczny Ryż w ulubionych kombinacjach smakowych. Możesz wybrać klasyczny słodki smak wanilii albo ryż z kawałkami jabłek i cynamonem. Pozwól sobie na słodką przyjemność! Ten produkt jest źródłem błonnika.

mleczyn ryz waniliowy

  Czy lubisz przekąsić coś niewielkiego w ciągu dnia? Słodka Chwila oferuje Ci pyszny i sycący Mleczny Ryż w ulubionych kombinacjach smakowych. Możesz wybrać klasyczny słodki smak wanilii albo ryż z kawałkami jabłek i cynamonem. Pozwól sobie na słodką przyjemność! Nasze ryże są źródłem błonnika. Ten produkt jest źródłem błonnika.

budyń czekolada

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń czekoladowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku czekolady i zniknąć na chwilę dla świata. Ten produkt zawiera belgijską czekoladę.

budyń śmietankowy

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń śmietankowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku śmietanki i zniknąć na chwilę dla świata. Ten produkt jest z polską śmietanką.

budyń waniliowy

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń waniliowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku wanilii i zniknąć na chwilę dla świata. Ten produkt jest z ekstraktem wanilii.

Duet budyń czekolada malina

  Zatop się w smaku czekolady z soczystą maliną. Sięgnij po ten idealnie zgrany czekoladowy DUET i spraw sobie odrobinę przyjemności. Ten produkt zawiera belgijską czekoladę.

duet budyń czekolada pomarańcza

  Poczuj czekoladowo – owocową przyjemność! Sięgnij po idealnie zgrany czekoladowy DUET z czekoladą i orzeźwiającą pomarańczą. Ten smak pokochasz od pierwszej łyżeczki. Ten produkt zawiera belgijską czekoladę.

duet kisiel jabłko cynamon

  Masz ochotę na intrygujące połączenie smakowe? Spróbuj aromatyczny Duet pieczone jabłko-cynamon z witaminą C i spraw sobie chwilę relaksu.

duet malina-miód

  Masz ochotę na wyjątkowo otulające połączenie smakowe? Sięgnij po aromatyczny Duet malina-miód z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel porzeczka agrest

  Masz ochotę na unikalne połączenie owoców ogrodowych? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET czerwona porzeczka-agrest z witaminą C i pozwól sobie na chwilę relaksu.

duet kisiel truskawka kiwi

  Masz ochotę na coś soczyście owocowego? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET truskawka-kiwi z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel jabłko gruszka

  Masz ochotę na coś soczyście owocowego? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET jabłko-gruszka z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel żurawina malina

  Poczuj smak dojrzałych w słońcu owoców! Wypróbuj idealnie zgrany owocowy DUET malina-żurawina z witaminą C i i oderwij się na chwilę od rzeczywistości.

duet kisiel anans mango

  Spróbuj połączenia egzotycznych owoców. Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET mango-ananas z witaminą C, który urozmaici Twój dzień.

duet kisiel wiśniowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu wiśniowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel truskawkowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu truskawkowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel żurawinowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu żurawinowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel poziomkowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu poziomkowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel owoce leśne z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu owoce leśne Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel malinowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu malinowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

kisiel wiśniowy

  Masz ochotę na owocową lekką, przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel wiśniowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel truskawkowy

  Masz ochotę na owocową, lekką,  przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel truskawkowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel malinowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel malinowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

duet kisiel morela

  Masz ochotę na owocową lekką, przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel morelowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel cytrynowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel cytrynowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel jabłkowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel jabłkowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

pudding czekoladowy

  Masz ochotę na delikatną mleczną ochłodę, a równocześnie na coś słodkiego? Sięgnij po czekoladowy pudding na zimnym mleku i spraw sobie chwilę przyjemności. Wystarczy tylko zimne mleko, kubeczek i łyżeczka, a delikatny, orzeźwiający pudding gotowy jest w 1 minutę. Pudding doskonale orzeźwia w ciepłe dni, jest idealną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem oraz podczas spotkania z przyjaciółmi.

pudding waniliowy

  Masz ochotę na delikatną mleczną przekąskę? Sięgnij po pudding na zimnym mleku o smaku waniliowym z laską wanilii i spraw sobie chwilę orzeźwiającej przyjemności. Wystarczy tylko zimne mleko, kubeczek i łyżeczka, a delikatny pudding gotowy jest w 1 minutę. Pudding doskonale orzeźwia w ciepłe dni, jest idealną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem oraz podczas spotkania z przyjaciółmi.

pudding straciatella

  Połączenie śmietankowego smaku z płatkami czekolady i zimnym mlekiem to idealna ochłoda prosto z kubeczka Słodkiej Chwili. Wystarczy tylko zimne mleko, kubeczek i łyżeczka, a delikatny, orzeźwiający pudding gotowy jest w 1 minutę. Pudding doskonale orzeźwia w ciepłe dni, jest idealną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem oraz podczas spotkania z przyjaciółmi.

gluten-free-jelly-strawberry

  Ciesz się smakiem Twojego ulubionego, mocno owocowego kisielu truskawkowego Słodka Chwila w wersji bezglutenowej. Zawiera kawałki pysznych owoców i witaminę c. Ten sam smak w wersji bez glutenu. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

gluten-free-jelly-raspberry

  Ciesz się smakiem Twojego ulubionego, mocno owocowego kisielu malinowego Słodka Chwila w wersji bezglutenowej. Zawiera kawałki pysznych owoców i witaminę c. Ten sam smak w wersji bez glutenu. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

gluten-free-jelly-forest-fruits

  Ciesz się smakiem Twojego ulubionego, mocno owocowego kisielu owoce leśne Słodka Chwila w wersji bezglutenowej. Zawiera kawałki pysznych owoców i witaminę c. Ten sam smak w wersji bez glutenu. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

ikona strzałka w góre