Wszystkie Produkty

 • Filtruj:
 • Wszystkie
 • Duety
 • Budynie
 • Kisiele
 • Kaszki i ryże
 • Puddingi
kaszka manna z truskawkami

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwilę stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna truskawkowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji z kawałkami truskawek na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Jest również źródłem błonnika.

kaszka manna z malinami

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwile stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna malinowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji z kawałkami malin na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Jest również źródłem błonnika.

kaszka manna waniliowa

  Pamiętasz słodkie smaki z dzieciństwa? I ty na chwilę stań się dzieckiem – pyszna i delikatna Kaszka Manna waniliowa podaruje Ci słodkie chwile przyjemności. Ta przekąska o aksamitnej konsystencji na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny. Jest również źródłem błonnika.

mleczyn ryż jabłoko i cynamon

  Czy lubisz przekąsić coś niewielkiego w ciągu dnia? Słodka Chwila oferuje Ci pyszny i sycący Mleczny Ryż w ulubionych kombinacjach smakowych. Możesz wybrać klasyczny słodki smak wanilii albo ryż z kawałkami jabłek i cynamonem. Pozwól sobie na słodką przyjemność! Mleczny ryż jest również źródłem błonnika. Pozwól sobie na słodką przyjemność!

mleczyn ryz waniliowy

  Czy lubisz przekąsić coś niewielkiego w ciągu dnia? Słodka Chwila oferuje Ci pyszny i sycący Mleczny Ryż w ulubionych kombinacjach smakowych. Możesz wybrać klasyczny słodki smak wanilii albo ryż z kawałkami jabłek i cynamonem. Pozwól sobie na słodką przyjemność! Nasze ryże są źródłem błonnika. Mleczny ryż jest również źródłem błonnika. Pozwól sobie na słodką przyjemność!

budyń czekolada

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń czekoladowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku czekolady i zniknąć na chwilę dla świata. Budyń zawiera belgijską czekoladę.

budyń śmietankowy

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń śmietankowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku śmietanki i zniknąć na chwilę dla świata. Budyń jest z polską śmietanką.

budyń waniliowy

  Chodzi za Tobą coś słodkiego? Sięgnij po ciepły , pyszny, kremowy budyń waniliowy Słodka Chwila. Już pierwsza łyżeczka pozwoli Ci zatopić się w smaku wanilii i zniknąć na chwilę dla świata. Budyń jest z ekstraktem wanilii.

Duet budyń czekolada malina

  Zatop się w smaku czekolady z soczystą maliną. Sięgnij po ten idealnie zgrany czekoladowy DUET i spraw sobie odrobinę przyjemności. Budyń zawiera belgijską czekoladę.

duet budyń czekolada pomarańcza

  Poczuj czekoladowo – owocową przyjemność! Sięgnij po idealnie zgrany czekoladowy DUET z czekoladą i orzeźwiającą pomarańczą. Ten smak pokochasz od pierwszej łyżeczki. Budyń zawiera belgijską czekoladę.

duet kisiel jabłko cynamon

  Masz ochotę na intrygujące połączenie smakowe? Spróbuj aromatyczny Duet pieczone jabłko-cynamon z witaminą C i spraw sobie chwilę relaksu.

duet malina-miód

  Masz ochotę na wyjątkowo otulające połączenie smakowe? Sięgnij po aromatyczny Duet malina-miód z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel porzeczka agrest

  Masz ochotę na unikalne połączenie owoców ogrodowych? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET czerwona porzeczka-agrest z witaminą C i pozwól sobie na chwilę relaksu.

duet kisiel truskawka kiwi

  Masz ochotę na coś soczyście owocowego? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET truskawka-kiwi z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel jabłko gruszka

  Masz ochotę na coś soczyście owocowego? Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET jabłko-gruszka z witaminą C i spraw sobie chwilę przyjemności.

duet kisiel żurawina malina

  Poczuj smak dojrzałych w słońcu owoców! Wypróbuj idealnie zgrany owocowy DUET malina-żurawina z witaminą C i i oderwij się na chwilę od rzeczywistości.

duet kisiel anans mango

  Spróbuj połączenia egzotycznych owoców. Sięgnij po idealnie zgrany owocowy DUET mango-ananas z witaminą C, który urozmaici Twój dzień.

duet kisiel wiśniowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu wiśniowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel truskawkowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu truskawkowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel żurawinowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu żurawinowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel poziomkowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu poziomkowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel owoce leśne z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu owoce leśne Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

duet kisiel malinowy z kawałkami owoców

  Lubisz owoce i ich naturalny smak? Masz ochotę na coś orzeźwiającego? Spróbuj mocno owocowego kisielu malinowego Słodka Chwila z kawałkami pysznych owoców i witaminą C. Oderwij się na chwilę i ciesz się smakiem Słodkiej Chwili.

kisiel wiśniowy

  Masz ochotę na owocową lekką, przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel wiśniowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel truskawkowy

  Masz ochotę na owocową, lekką,  przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel truskawkowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel malinowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel malinowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

duet kisiel morela

  Masz ochotę na owocową lekką, przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel morelowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel cytrynowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel cytrynowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

kisiel jabłkowy

  Masz ochotę na lekką, owocową przekąskę? Słodka Chwila ma dla Ciebie pysznie owocowy kisiel jabłkowy z witaminą C o delikatnej konsystencji. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, na taki miły akcent w ciągu dnia.

pudding czekoladowy

  Masz ochotę na delikatną mleczną ochłodę, a równocześnie na coś słodkiego? Sięgnij po czekoladowy pudding na zimnym mleku i spraw sobie chwilę przyjemności. Wystarczy tylko zimne mleko, kubeczek i łyżeczka, a delikatny, orzeźwiający pudding gotowy jest w 1 minutę. Pudding doskonale orzeźwia w ciepłe dni, jest idealną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem oraz podczas spotkania z przyjaciółmi.

pudding waniliowy

  Masz ochotę na delikatną mleczną przekąskę? Sięgnij po pudding na zimnym mleku o smaku waniliowym z laską wanilii i spraw sobie chwilę orzeźwiającej przyjemności. Wystarczy tylko zimne mleko, kubeczek i łyżeczka, a delikatny pudding gotowy jest w 1 minutę. Pudding doskonale orzeźwia w ciepłe dni, jest idealną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem oraz podczas spotkania z przyjaciółmi.

pudding straciatella

  Połączenie śmietankowego smaku z płatkami czekolady i zimnym mlekiem to idealna ochłoda prosto z kubeczka Słodkiej Chwili. Wystarczy tylko zimne mleko, kubeczek i łyżeczka, a delikatny, orzeźwiający pudding gotowy jest w 1 minutę. Pudding doskonale orzeźwia w ciepłe dni, jest idealną mleczną przekąską podczas przerwy w pracy, po szkole, podczas chwil relaksu z książką czy filmem oraz podczas spotkania z przyjaciółmi.

ikona strzałka w góre